We are here to build your dreams

Ndertim

Projektim

Cilesi

Siguri

SIGJA KOMPANI REALIZON ME CILESI DHE SHPEJTESI

Zbatojme me perpikmeri cdo detaj me materialet me te mira ne treg projektojme me inhinieret dhe arkitektet me te mire ne treg Japim konsulence teknike ne orientimin e investimeve tuaja. Jemi nje hap perpara pasi lidhim te tre keto sherbime ne nje shoqeri te vetme.

  • 127

    Finished projects

  • 16

    Happy Clients

Projektet e fundit

AJO CFARE OFROJME NE ESHTE NJE HAP PARA KONKURRENTEVE

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit.Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris.

Zbatim

Zbatojme ne perpikmeri cdo projekt te kategorive te ndryshme, konstruksione betoni, murature, konstruksione metalike, druri , rifinitura, shtresa, punime sistemimi, germimi dhe ndertimi te veprave te artit hidroteknike infrastrukturore

Projektimi

Projektojme objekte te ndryshme civile industriale, vepra hidroteknike, infrastrukturore .. Ne ofrojme projektimin falas per te gjith ata qe zgjedhin te zbatojne projektin e tyre me Shoqerine tone.

Konsulence

Ju orientojme investimin dhe formen e saj ne fushen e ndertimit, duke ju njohur me teknologjite dhe informacionet me te fundit ne ndertim. Nje konsulence do ju shpetonte nga humnera pasurine dhe investimin tuaj.